PGA: Turniej Enemy Territory wzbudził ogromne zainteresowanie

Nie ulega żadnej wątpliwości, że jednym z najmocniejszych punktów dzisiejszego dnia jest turniej Enemy Territory - gry, która na wielu imprezach gamingowych była często ignorowana. Kilka pierwszych godzin po otwarciu PGA wystarczyło, żeby ET przekonało do siebie największych sceptyków.

Rozgrywki w Enemy Territory są jednym tzw. "głównych turniejów" PGA. Oznacza to przede wszystkim spore pieniądze dla zwycięzców: pula nagród wynosi aż 10 000 tysięcy złotych!

ET nie było do tej pory doceniane - gra nie pojawiła się ani w polskich eliminacjach WCG, ani na Heyah Logitech Cybersport. Jesteśmy przekonani, że po PGA sytuacja diametralnie się zmieni. Od rana, kiedy to rozpoczeły się rozgrywki, ET przyciąga coraz więcej obserwatorów!

Sala, w której ustawione są telebimy z grą, jest niemal nieustannie pełna. Komentowane na żywo akcje wzbudzają ogrone emocje. Aż strach pomyśleć co będzie się tu działo gdy nadejdzie czas finału... Cóż, na pewno nie zapomnimy was o tym poinformować!

Aktualizacja: 25 listopada 2006 22:38

Turniej wygrywa drużyna FearFactory.X-Fi, która pokonuje w finale The Netrunners. Rozstrzygającą grą jest trzecia, ostatnia, w której gracze postanowili nieco się pobawić i zafundować widzom walkę na noże.