PGA: Wii zgarnia pulę Microsoftu

Wycofanie się Microsoftu z Poznań Game Arena nie okazało się dla odwiedzających wielkim problemem. Ci, którzy mieli przyjechać i tak przyjechali. Co więcej, Odnaleźli tu naprawdę świetną atmosferę i mnóstwo zabawy.

PGA: Wii zgarnia pulę Microsoftu
Informacja o tym, że Microsoft wycofuje się z Poznań Game Arena była dla niektórych ogromnym rozczarowaniem.

Niewątpliwie spora część graczy poczuła się zawiedziona na wieść, że nie odbędzie się szumnie zapowiadana prezentacja Gears of War i nie dojdzie do "wielkiego starcia Xboxa 360 z Wii".

Na szczęście okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Impreza trwa w najlepsze, o Gears of War i Xboksie 360 nikt nie mówi, a Wii przyciąga coraz to nowych zainteresowanych graczy.

Również brak firmy LEM nie wywował wsród graczy większego niezadowolenia. Zamiast grać w Armed Assault, The Mark, czy Call of Duty 3 wszyscy z ogromnym zaintersowaniem ogladają kolejne mecze w Enemy Territory.

Przypomnijmy, że Microsoft i LEM wycofały się z uczestnictwa w PGA niemal na dzień przed rozpoczeciem Targów. Decyzja obu firm spowodowana była żałobą narodową, ogłoszoną po tragedii w kopalni Halemba.