PGA: drugi dzień Targów, atmosfera wciąż gorąca!

Pierwszy dzień Poznań Game Arena za nami. Choć atrakcji było co nie miara, odwiedzający wciąż nie mają dość. Drugi dzień PGA jest jeszcze ciekawszy niż pierwszy. To dziś rozegrane zostaną turnieje w najbardziej popularne gry: Counter - Strike'a, FIFĘ 07, czy StarCrafta. Z wielką niecierpliwością czekamy też na finał Creative Polish Invitational (turniej gwiazd Quake'a).

PGA: drugi dzień Targów, atmosfera wciąż gorąca!
Niedziela. Południe.

Wydawałoby się, że po wyczerpującym pierwszym dniu, w drugim przybędzie trochę mniej osób. Nic z tego. W hali, gdzie mieszczą się Targi jest wciąż pełno ludzi. Wszyscy bawią się na licznych stanowiskach z grami, symulatorami, oraz konsolami. Stanowisko z Wii wciąż jest oblegane. Japońska zabawka najwyraźniej przypadła graczom do gustu.

Przed chwilą zakonczył się pokaz zeńskich zespołów tanecznych. Dziewczyny wzbudziły naprawdę spore zainteresowanie. W końcu, czy może być coś piękniejszego, niż widok kobiety w tańcu?

Zobacz również:

  • Steam przypadkowo wyrzucił ze sklepu... Counter Strike: Global Offensive
Aktualizacja: 26 listopada 2006 13:35

Właśnie zakończył się pokaz capoeiry. Widownia dopiasała równie dobrze, jak przy pokazie żeńskich zespołów tanecznych. Jak widać graczy nie interesuje tylko świat wirtualny...