POCO X2 - najnowsze wideo ujawnia wygląd obudowy

POCO X2 wyglądać będzie identycznie, jak Redmi K30. Czy powinno to jeszcze kogoś dziwić?

Xiaomi dosyć niespodziewanie w 2018 roku wprowadziło na rynek nowego smartfona o charakterystycznej nazwie Pocophone. POCO F1 był tanim smartfonem wyposażonym w topowe podzespoły. Wszyscy internauci, którzy uważali, że flagowa serii Mi oferuje rewelacyjny stosunek jakości i wydajności do ceny nie mogli uwierzyć, że Xiaomi udało się obniżyć cenę smartfona z topowymi podzespołami jeszcze o dobre kilkaset złotych.

POCO X2 - najnowsze wideo ujawnia wygląd obudowy

Źródło: pocketnow.com

Przez prawie rok od premiery Pocophone F1 był hitem sprzedażowym. Na początku urządzenie było praktycznie niemożliwe do kupienia. Pocophone F1 szybko stał się tańszą alternatywą dla Xiaomi Mi 8. Dodatkowo dzięki optymalizacji oprogramowania pod kątem gier urządzenie to było czasami wydajniejsze od swojego droższego brata.

Na przestrzeni ostatnich tygodni po prawie dwóch latach od premiery modelu F1 Xiaomi poinformowało, że wydziela kolejną submarkę - POCO. Producent ten zajmować się będzie produkcją wydajnych urządzeń w przystępnej cenie. Oczywiście POCO w dalszym ciągu korzystać będzie z zasobów technologicznych Xiaomi, a w celu obniżenia kosztów produkcji nowe modele bazować będą na zaprezentowanych już smartfonach od Xiaomi i Redmi.

W tym momencie możemy płynnie przejść do POCO F2, czyli drugiego modeli z serii POCO oraz pierwszego urządzenia, które zostanie wprowadzone na rynek po wydzieleniu nowej submarki. Wiemy już, że smartfon ten zadebiutuje w Chinach w najbliższy wtorek. Przecieki, które pojawiają się w sieci od około miesiąca pozwoliły nam dosyć dokładnie przejrzeć specyfikację techniczną nadchodzącego urządzenia.

POCO India aby podgrzać atmosferę przed premierą nowego smartfona umieściło na oficjalnym profilu @IndiaPOCO na Twitterze krótki, 7 sekundowy filmik. Widać na nim, że POCO F2 to tak naprawdę rebrandowane Redmi K30. Urządzenie zadebiutuje na rynku z szybką, 27 W ładowarką oraz ekranem o 120 Hz częstotliwości odświeżania. Dodatkowo materiał promocyjny informuje, że tak, jak przewidywaliśmy urządzenie sprzedawane będzie wyłącznie przez sklep internetowy Flipkart.

Źródło: twitter.com


Monitoring aktywności

Funkcja odtwarzania muzyki

Powiadomienia o połączeniach przychodzących