PS Plus grudzień 2020 - poznaliśmy darmowe gry miesiąca na PS4 i PS5

Sony ujawniło właśnie, jakie gry będą mogli pobrać, za darmo, abonenci PS Plus na PS4 i PS5.

Sony nie zamierza zwalniać tempa. Japoński producent od początku roku „zasypuje” posiadaczy abonamentu PS Plus znakomitymi grami. Nie inaczej będzie w grudniu.

Just Cause 4 i Rocket Arena w PS Plus na PS4

Posiadacze konsol ósmej generacji otrzymają Just Cause 4 oraz Rocket Arena. Pierwsza produkcja to czwarta odsłona dobrze znanej gry akcji z otwartym światem autorstwa Avalanche Studios. Rocket Arena to natomiast trzecioosobowa strzelanka skupiona na sieciowej rywalizacji 3 na 3.

Zobacz również:

To jednak nie wszystko, Sony nie zapomina o posiadaczach PlayStation 5 i specjalnie dla nich udostępniono Worms Rumble. Nową odsłonę kultowych "robaków", która tym razem przenosi nas do sieci i pozwoli na wspólną rywalizację do 32 graczy w czasie rzeczywistym.

Powyższe tytuły będą dostępne dla posiadaczy PlayStation Plus za darmo od 1 grudnia do 4 stycznia.

PS Plus Gry grudzień 2020

W grudniu PS Plus ma coś zarówno dla posiadaczy PS4, jak i PS5

Pamiętajcie, że wciąż macie trochę czasu na dodanie do swojej biblioteki gier z listopada, czyli Middle-earth: Shadow of War i Hollow Knight: Voidheart Edition.

Natomiast na PS5 możecie bez żadnych dodatkowych opłat pobrać grę przygodową – Bugsnax, bądź skorzystać z PlayStation Plus Collection czyli zestawu darmowych produkcji, wśród których znajdziecie m.in.: God of War, Days Gone, Persona 5, Uncharted 4, Battlefield 1 czy Monster Hunter World.

Zobacz również: PS5 z nową aktualizacją systemową - 20.02-02.26.00