PS Plus listopad 2021 - zobacz, jakie gry na PS4 i PS5 trafią do oferty

Właśnie poznaliśmy listę gier, które trafią na PS4 i PS5 w listopadzie w ramach PS Plus.


ps plus listopad 2021

fot. Sony

Do sieci "wyciekła" lista gier, która prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zostanie potwierdzona przez Sony. W listopadzie japoński producent przygotował dla posiadaczy konsol PS4 i PS5 nie lada gratkę. Czekają na nas, aż 4 przebojowe produkcje, dla wszystkich obecnych platform Sony.

PS Plus listopad 2021

Na początek posiadacze PS Plus mogą liczyć w listopadzie na Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning udany remaster jednej z najbardziej niedocenionych gier RPG akcji w historii. Za jej stworzenie odpowiadają m.in.: pisarz fantasy R. A. Salvatore (twórca postaci Drizzta Do'Urdena), Todd McFarlane (twórca komiksu Spawn) i Ken Rolston - główny projektant Elder Scrolls IV: Oblivion. Jeśli klasyczna fantastyka to nie wasz "konik" i wolicie historie z dreszczykiem, to w ramach listopadowego PS Plus możecie liczyć również na The Walking Dead: Saints & Sinners, czyli znakomitą grę fabularną osadzoną w postapokaliptycznym świecie stworzonym przez Roberta Kirkmana. TWD: Saints & Sinners to obecnie jedna z najlepszych gier dostępnych na PSVR.

Rozczarowani nie będą również sympatycy sieciowej rozgrywki. Na posiadaczy PS4 i PS5 czekają jeszcze Knockout City - futurystyczna wersja "zbijaka" i First Class Trouble - produkcja mocno inspirowana Among Us, w której czterech graczy to Rezydenci, którzy próbują powstrzymać nieuczciwą A.I. o nazwie C.A.I.N. Pozostali dwaj gracze to Personoidy, ludzkie podróbki, które muszą zrobić wszystko, aby ich powstrzymać.

PlayStation Plus listopad 2021 - gry

  • The Walking Dead: Saints & Sinners (tylko PSVR)
  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4/PS5)
  • First Class Trouble (PS4/PS5)
  • Knockout City (PS4/PS5)

Na potwierdzenie powyższej listy nie będziemy musieli długo czekać. Już dziś o godzinie 17:30 czasu polskiego Sony powinno oficjalnie ujawnić gry z listopadowego PS Plus. Możliwe jednak, że ogłoszenie tytułów nieco się opóźni, a to z powodu wydarzenia State of Play, które odbędzie się o godzinie 23:00. Sugeruje się, że japoński producent będzie właśnie podczas transmisji będzie chciał zaprezentować tytuły z PlayStation Plus w listopadzie.

Aktualizacja

Sony, podczas wczorajszego State of Play, potwierdziło pierwszy tytuł, który trafi do PS Plus w listopadzie, a będzie to First Class Trouble na PS4 i PlayStation 5. Niestety, nie wiadomo kiedy japoński producent ujawni resztę oferty, ale możemy śmiało założyć, że pokryje się ona z naszymi przypuszczeniami.

Aktualizacja 2

Sony przedstawiło nam już kompletną listę darmowych gier, które trafią do abonentów usługi PS Plus w Listopadzie.

Zgodnie z naszymi przewidywaniami będą to:

  • Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PS4/PS5)
  • First Class Trouble (PS4/PS5)
  • Knockout City (PS4/PS5)

Oprócz tego posiadacze PSVR mogą liczyć na trzy dodatkowe tytuły dedykowane goglom wirtualnej rzeczywistości:

  • The Persistence (PSVR)
  • The Walking Dead: Saints & Sinners (PSVR)
  • Until You Fall (PSVR)

Wszystkie powyższe gry będą dostępne w PlayStation Plus od 2 listopada.

ps plus listopad gry

fot. Sony

Zobacz również: W Call of Duty Vanguard najlepiej grać na PS5. Sprawdź, dlaczego


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: