PS3 jednak później?

Cyrku z datą premiery PS3 ciąg dalszy. Chyba już nikt nie wie, kiedy ona w końcu nastąpi.

Wedle obietnic Sony, konsola trafi do sklepów już na wiosnę. Wszyscy jednak uważają, iż są to tylko puste zapewnienia. Niektórzy twierdzą nawet, że jej premiera odbędzie się dopiero w przyszłym roku.

Teraz oliwy do ognia dolał jeden z przedstawicieli tej korporacji, mówiąc, iż "premiera może zostać opóźniona". Powodem mają być problemy z produkcją napędów Blu-ray.

Przypuszczalnie jednak Sony zamierza zwlekać z premierą aż do przyszłej gwiazdki, licząc, że świąteczna mania zakupów pomoże w sprzedaży.

Mimo wszystko coś musi być na rzeczy. W końcu nadal nie znamy nawet pełnej listy tytułów startowych PS3. Wiosna tuż, tuż, a dotąd nie jest prowadzona jakakolwiek akcja reklamowa!

Czyżby obietnice Sony miały tylko na celu podtrzymywanie zainteresowania swoim produktem?

Tymczasem Play Station 3 staje się coraz częściej pośmiewiskiem. Wielu żartuje nawet, że konsola nie istnieje i dopiero jest tworzona.

Wystarczy tylko wspomnieć o enigmatycznych tabliczkach "conceptual design", które pojawiają się zwykle przy zdjęciach konsoli. Dziwne jest także trochę to, że nie pokazano dotychczas żadnego prawdziwego modelu tej konsoli, tylko same, niedziałające makiety.

Może jednak prawda jest gdzie indziej, a konsola będzie czymś zupełnie innym, niż się spodziewamy? Wielki spisek? Wydaje się, że wszystko jest możliwe...