PS4 z Anomaly 2 "na pokładzie"

PS4 trafi na półki polskich sklepów dokładnie 29 listopada. Do tej dobrej informacji dołączyła właśnie kolejna: 11 bit Studios pracuje nad przeznaczoną dla nowej platformy Sony grą Anomaly 2.

PS4, jak dowiedzieliśmy się podczas targów Gamescom, zaoferuje na starcie 21 gier, natomiast do końca roku 33. Z pewnością wielu konsolowych graczy ucieszy również informacja, którą  podczas wywiadu udzielonego serwisowi YourApps.info przekazał Stan Just z polskiego studia 11 bit Studios. Wynika z niej bowiem, że na PS4 trafi także gra Anomaly 2.

Anomaly 2 - kilka słów

Gra Anomaly 2 to najnowszy przedstawiciel serii Anomaly, w skład której weszły wcześniej takie tytuły jak Anomaly: Warzone Earth i Anomaly: Korea. Zapewnia ona połączenie dynamicznej gry akcji ze strategią czasu rzeczywistego i oparta została o formułę "odwróconej Tower Defense". Od maja, kiedy to zagościła na "pecetach", zyskała rzeszę wielbicieli. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że trwają już prace nad jej mobilną wersją (dla systemów Android, iOS oraz Blackberry OS), która powinna zagościć na rynku jesienią.