PS5 z nową aktualizacją systemową - 20.02-02.26.00

Sony uraczyło posiadaczy PlayStation 5 kolejną ważną systemową aktualizacją. Na co możemy liczyć tym razem? Sprawdźcie.

ps5

Najnowsza konsola japońskiego producenta nie uniknęła licznych tzw. "chorób wieku dziecięcego". Użytkownicy z całego świata zgłaszają liczne problemy z działaniem PlayStation 5. Graczy nękają zarówno mniejsze (powiązane np. z pobieraniem gier z kolejki), jak i większe usterki (piszczenie konsoli). Listę najpopularniejszych problemów z PS5 i jak sobie z nimi poradzić znajdziecie tutaj.

Sony jest świadome niedoskonałości swojego sprzętu, dlatego właśnie wypuściło już drugą obszerną aktualizację systemową od dnia premiery konsoli, oznaczoną cyferkami - 20.02-02.26.00. Podobnie jak miało to miejsce w zeszłym tygodniu, czeka na was 868 MB do pobrania. Co dokładnie poprawia i jakie usterki usuwa aktualizacja? Tego niestety nie wiemy. Japoński producent postanowił użyć swojego klasycznego hasła: "Ta aktualizacja oprogramowania systemowego poprawia wydajność systemu".

Bez względu na zawartość patcha radzimy go niezwłocznie pobrać. Kto wie, może akurat ta poprawka pomoże wam rozwiązać wasz problem z PS5.

Zobacz również: Jak przenieść gry i zapisane dane z PS4 na PlayStation 5