Pac-Man w wydaniu 3D?

Już niebawem do kiosków trafi nowa zręcznościówka pt. "PacQuest 3D". Gra zostanie wydana w serii "Tani-Mix" i będzie kosztować niespełna 10 zł. Dla tych, którzy chcieliby sprawdzić, jak się prezentuje, mamy grywalne demo gry na naszym serwerze FTP.

PacQuest

PacQuest

PacQuest 3D to osadzona w trójwymiarowym, starannie wymodelowanym środowisku gra, inspirowana legendarnym Pac-Manem. Jednak w odróżnieniu od swego kultowego poprzednika, bohater w PacQuest 3D dysponuje szerokim arsenałem zabójczych czarów i obronnych gadżetów, w które wyposażył go znajomy czarodziej Dulcis Domus.

PacQuest

PacQuest

W "PacQuest 3D" gracze wcielą się w młodego wiejskiego chłopca o imieniu Quty. Nasz bohater wyrusza w kosmiczną misję, podczas której musi uwolnić siebie od zgubnego obżarstwa słodyczami, a mistyczne planety od okrutnych potworów. W pierwszym zadaniu pomoże mu na pewno fakt, że wszystkie odwiedzane przez niego planety upstrzone są tonami słodyczy, które musi zjeść. W pełnej wersji gry Quty będzie musiał "wyczyścić" ze słodyczy szesnaście poziomów.

"PacQuest 3D" trafi do rąk polskich graczy 18 kwietnia tego roku w cenie 9,90 zł. Jeśli chcecie sprawdzić, czy warto na nią czekać polecam wersję demonstracyjną gry, którą znaleźć można na łamach naszego serwisu.

Plik do pobrania:

PacQuest 3D Demo

Wymagania:

System: Windows 98/XP

Procesor: 433 MHz

Pamięć RAM: 64 MB

Karta graficzna: 16 MB, zgodna z DirectX 7.0

Karta dźwiękowa: Zgodna z DirectX 7.0


Zobacz również