PacSafe - na złodziei cyfrówek

Na polski rynek trafiają produkty australijskiego wytwórcy akcesoriów do aparatów cyfrowych, spółki PacSafe, CarrySafe100 oraz DuffelSafe 100. Pierwszy z wymienionych produktów to pas nośny, a drugi - torba wielofunkcyjna. Oba produkty mają utrudnić utratę sprzętu fotograficznego w wyniku kradzieży.

Pas nośny CarrySafe100 został wyposażony w miękką poduszkę na ramię, wykonaną z "oddychającej" tkaniny oraz wzmocniony stalową linką. Ma to zapobiec ewentualnemu odcięciu paska nożem. Jak przekonuje producent, posiada też uniwersalne uchwyty, pasujące do większości dostępnych na rynku aparatów cyfrowych i kamer oraz zapięcia, umożliwiające przypięcie sprzętu do oparcia krzesła.

Pas nośny CarrySafe100

Pas nośny CarrySafe100

Torba DuffelSafe 100 wykonana została z materiału Nylon Ballistic. Dysponuje warstwą nierozciągliwej siatki ze stali nierdzewnej (znajdującą się pod warstwą wierzchnią) oraz stalową linką z polikarbonowym zapięciem. W komplecie z torbą klient otrzyma także mini-kłódkę. Po wyjęciu wewnętrznych wkładek torbra może służyć jako zwykły bagaż podręczny.

Wielofunkcyjna torba DuffelSafe 100

Wielofunkcyjna torba DuffelSafe 100

Cena pasa CarrySafe 100 w sklepach internetowych to ok. 59 zł, natomiast cena torby kształoscyluje w granicach 600-740 złotych (w zależności od sklepu).

Więcej informacji: PacSafe

Wielofunkcyjna torba DuffelSafe 100

Wielofunkcyjna torba DuffelSafe 100