Painkiller – CD Patch

Firma DreamCatcher opublikowała łatę do wydanej już w USA polskiej strzelaniny FPP, który poprawia błąd odczytu dysku, spowodowany przez zabezpieczenia antypirackie, zastosowane w tamtejszym wydaniu.

Nabywcy amerykańskiej wersji gry, której europejska premiera przewidziana jest na 26 kwietnia 2004 r. masowo doświadczali problemów z odczytem płyty CD z Painkillerem. Błąd spowodowany jest zastosowanymi w grze zabezpieczeniami antypirackimi. W związku z tym firma Dreamcatcher – amerykański wydawca gry - opublikowała dziś "łatę", która poprawia ten błąd.

Błąd występuje często przy próbie uruchomienia gry, i polega na tym, że napęd nie potrafi odczytać danych z płyty. Jeśli podczas uruchamia pojawi się wiadomość podobna do tej: "The application failed to initialize properly (0xc00000142)Click on OK to terminate the application" lub jeśli napęd mimo, że pracuje, nie potrafi odtworzyć danych, powinniście koniecznie zainstalować ten patch.

Wydawca gwarantuje, że dzięki tej operacji błąd zostanie naprawiony lub dokładniej sprecyzowany. Jednocześnie Dreamcatcher zaleca wyłączenie wszystkich emulatorów napędów oraz mniej istotnych procesów działających w tle.

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1829&sys=gry


Zobacz również