Pajęczy władcy

Choć do premiery pierwszego oficjalnego dodatku do Warcrafta III pozostaje jeszcze sporo czasu, Blizzard zdradził już szczegóły dotyczące kolejnego nowego bohatera.

Rozszerzenie Frozen Throne obok wielu innych ulepszeń i nowości, wprowadzi do rozgrywki m.in. po jednym nowym bohaterze dla każdej z ras. W związku z tym Blizzard ujawnia co jakiś czas szczegóły dotyczące nowych postaci. Na początku pojawiła się krótka charakterystyka postaci zwanej " Blood Magie", który wyglądem przypomina nieco Artasa. Bohater pochodzi z nowego szczepu elfów - "Blood Elves", który wciąż pozostaje w "ludzkim sojuszu" jednak źródła, z których czerpią swa magiczną moc zbliżają ich raczej do sił ciemności.

Najnowszym uzupełnieniem panteonu bohaterów gry są "Crypt Lords" - starożytni władcy pajęczego podziemnego królestwa Azjol-Nerub - obecnie w służbie władcy ciemności. Niegdyś potężni i niezależni, po przegranej wojnie z siłami ciemności zostali wcieleni w szeregi ich armii, uzyskując przy tym nieśmiertelność i magiczną moc. Od tamtej chwili "Władcy Krypt" pozostają strażnikami ziem kontrolowanych przez siły zła na terenie kontynentu północnego.

Na koniec przypomnę tylko, że rozszerzenie będzie dostepne w zachodnich sklepach jeszcze latem bieżącego roku.


Zobacz również