Pakiet golfowy do gry Kinect Sports: Sezon 2

Producenci gry Kinect Sports: Sezon 2, firmy Rare i BigPark, informują o planach wydania nowego dodatku do popularnej gry sportowej na Kinect dla konsoli Xbox 360. Dodatek Maple Lakes Golf Pack będzie dostępny na Rynku gier Xbox LIVE od 20 grudnia w cenie 400 punktów Microsoft. Pakiet golfowy został przygotowany specjalnie z myślą o fanach tego elitarnego sportu, którzy zamknięci w domach podczas zimowych miesięcy, marzą o powrocie na "zieloną trawkę". Wraz z dodatkiem, dostępna będzie również darmowa wersja demonstracyjna, zawierająca jedną z nowych tras golfowych.

Pakiet Maple Lakes Golf Pack zawiera dziewięć nowych dołków, pozwalających graczom na udział w pełnym meczu. Nowe trasy golfowe, zawierać będą fortyfikacje, sadzawki, mosty i jamy, skrywające sekretne ścieżki oraz okazje na perfekcyjne trafienia przy pierwszym uderzeniu. Pakiet golfowy dostępny będzie w każdym trybie gry i zawierać będzie nowe osiągnięcia oraz 9 nowych wyzwań, do których można zaprosić znajomych przed telewizorem lub rzucić im wyzwanie online w sieci Xbox LIVE.

Wraz z dodatkiem, udostępniona zostanie aktualizacja do gry Kinect Sports: Sezon 2, dodająca nowe funkcje dla gry wieloosobowej oraz trybu wyzwań dla wszystkich sportów, jak powiadomienia o wyzwaniach na e-mail, publikowanie wyników na Facebooku oraz wideo rozmowy podczas gry w Xbox LIVE.

Kolejne dodatki do gry Kinect Sports: Sezon 2 będą udostępniane za darmo w usłudze Xbox LIVE co miesiąc, aż do wiosny 2012 roku. W następnym pakiecie zatytułowanym Midnight Mountain Ski Pack, dostępnym już 5 stycznia, gracze poczują adrenalinę nocnych zjazdów narciarskich. W kolejnych dodatkach znajdą się nowe wyzwania, tryby gry oraz lokacje, jak również zupełnie nowa dyscyplina sportowa, która trafi do gry w przyszłym roku!

Gra Kinect Sports: Sezon 2 jest dostępna w sprzedaży od 28 października, wyłącznie dla konsoli Xbox 360 z technologią Kinect. Gra zawiera sześć nowych dyscyplin sportowych, w tym baseball, narciarstwo, tenis, football amerykański, golf oraz rzutki. Dzięki połączeniu rodzinnej rozrywki oraz nowoczesnych technologii Kinect, seria Kinect Sports znalazła dotychczas ponad trzy miliony nabywców, stając się najpopularniejszą grą w historii platformy Kinect dla konsoli Xbox 360.

- informacja prasowa