Pakiety internetowe w o2.pl

Użytkownicy, którzy korzystają z usługi TlenDostęp mają możliwość skorzystania z internetowych pakietów obejmujących od 5 do 30 godzin miesięcznie. Połączenia w ofercie pakietowej są tańsze od standardowych, możliwe jest również naliczanie sekundowe zamiast impulsowego.

Usługę pakietów internetowych uruchomił portal o2.pl wspólnie z firmą Energis. Opcja dostępna jest dla użytkowników Telekomunikacji Polskiej, którzy łączyli się z Siecią przez numer dostępowy TlenDostęp. O2.pl udostępniło pakiety obejmujące od 5 do 30 godzin korzystania z Internetu. Użytkownik zapłaci za nie od 14 do 64 zł. Opłata jest pobierana w postaci comiesięcznego abonamentu.

Internauci mogą również skorzystać z opcji wysyłki faktury VAT za pośrednictwem poczty elektronicznej – w ten sposób można otrzymać 3% bonifikaty.

Zobacz również:

  • Microsoft nadrabia straty. Teams w końcu z oszczędzaniem danych
  • Mastercard inwestuje w kryptowaluty. Pojawi się nowa karta!

Oprócz standardowych pakietów godzinnych możliwe jest również wybranie pakietu otwartego (TlenDostęp Plus). Usługa uaktywnia jednosekundowe naliczanie.

Każdy z abonentów usługi TlenDostęp otrzyma także rozszerzone konto poczty elektronicznej zintegrowane z komunikatorem Tlen.pl