Pakunek Compaqa

iPAQ Desktop to nowoczesny terminal internetowo-biurowy, który mieści się w obudowie o nowo-czesnej stylistyce cyberlook i o małej powierzchni podstawy 16,3 x 26,7 cm.

iPAQ Desktop to nowoczesny terminal internetowo-biurowy, który mieści się w obudowie o nowo-czesnej stylistyce cyberlook i o małej powierzchni podstawy 16,3 x 26,7 cm.

Dostęp do Internetu umożliwia po naciśnięciu jednego tylko klawisza na specjalnej klawiaturze internetowej. Funkcjonalność, niska cena (499 dolarów), wyjątkowo małe koszty użytkowania oraz prosta konfiguracja decydują o przeznaczeniu sprzętu przede wszystkim dla firm, które zaczynają prowadzić działalność za pośrednictwem Internetu oraz wykonywać aplikacje lokalnie lub wykorzystywać jako terminal LAN.

Compaq oferuje dwie podstawowe wersje iPAQ Desktop, obie z wbudowanym z tyłu gniazdem sieciowym RJ-45 i dwoma gniazdami USB oraz mikrofonowym i słuchawkowym na przednim panelu I/O. Zrywający z tradycją model iPAQ Desktop Legacy Free z trzema gniazdami USB (bez gniazd ISA/PCI) w konfiguracji Celeron 500/64 MB/4.3 GB lub Pentium III 500/128 MB/8.3 GB z Windows 2000, oraz iPAQ Desktop Legacy Lite (tylko gniazda tradycyjne: LPT, serial i PS/2) dostępny w powyższych konfiguracjach, ale z Windows 95 lub 98 lub NT 4.0.

W obu modelach pamięć RAM może być rozszerzona do 512 MB. Model Legacy Free tylko ze standardem USB jest z pewnością odporny na konflikty sprzętowe lub oprogramowania układowego. Duża elastyczność rozbudowy "na gorąco" (bez konieczności wyłączania komputera) jest zapewniona dzięki obsłudze wnęk Compaq MultiBay dokujących niskie napędy (slimline): CD-R/W, DVD, LS-120 lub dodatkowego twardego dysku 6 GB.

Terminal sieciowy

iPAQ Desktop#######

Compaq Computer Sp. z o.o., www.compaq.pl

Cena: 499 USD