PalmOne LifeDrive

Wygodny w obsłudze palmtop, który w razie potrzeby zastąpi przenośny dysk.

Wygodny w obsłudze palmtop, który w razie potrzeby zastąpi przenośny dysk.

PalmOne LifeDrive

Palmtopowi LifeDrive nie można wiele zarzucić, choć dobrze by było, gdyby wzbogacono go jeszcze o funkcję telefonu... Stylowy komputerek wyposażono w sieć bezprzewodową i Bluetooth, a także wydajny procesor dobrze radzący sobie z wyświetlaniem filmów. Jakość wykonania ekranu i całego urządzenia jest wręcz wzorcowa. Najciekawszym elementem jest jednak wbudowany twardy dysk. To pierwsze tego typu rozwiązanie w komputerze naręcznym. 4 GB pamięci pomieszczą zarówno kilka filmów, jak i masę MP3, które można odsłuchać na znajdujących się w zestawie słuchawkach.

W palmtopie zastosowano system rozpoznawania tekstu rzadziej spotykany w urządzeniach Palm. W LifeDrive da się pisać rysikiem po całym ekranie, a nie jak do tej pory w wydzielonym miejscu. Mimo że to jeden z najlepszych systemów w komputerach przenośnych, warto zaopatrzyć się w dołączaną, pełnowymiarową, składaną klawiaturę.

PalmOne LifeDrive

Menu - Szata graficzna menu palmtopa stylizowana jest na rozwiązania sprzed lat.

PalmOne LifeDrive

Muzyka - Wystarczy podłączyć słuchawki i LifeDrive zamienia się w pojemny odtwarzacz MP3.

Wyrazisty i bardzo kontrastowy ekran dotykowy jest idealny do wyświetlania filmów, dokumentów i stron internetowych.

Bez dwóch zdań to najbardziej eleganckich palmtopów. W kieszeni idealnie komponuje się ze srebrnym wizytownikiem i piórem. Stylistycznie jest czysty i wręcz przejrzysty, podobnie jak cała seria produktów iPod i iMac.

Ta wspaniała obudowa kryje 4 GB dysk, ale co najciekawsze - można go wykorzystać nie tylko z poziomu palmtopa, ale i z peceta. Po podłączeniu LifeDrive do komputera dysk widziany jest bowiem jako kolejny napęd.

Wciśnięcie jednego z klawiszy na obudowie sprawi, że obraz odwróci się o 90ş i tym samym palmtopa będzie można trzymać poziomo, co przyda się podczas surfowaniu po Internecie lub oglądania filmów.

PalmOne LifeDrive

Cena 2171 zł

http://www.scientific.com.pl

Dane Techniczne

Waga 190 g

czas pracy na baterii: 400 min

Plus wbudowany twardy dysk

Minus duża waga