Palmtop z cyfrówką 1,3 Mp

Pocket Loox serii 700 to nowy palmtop z aparatem cyfrowym i wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości opracowany przez Fujitsu Siemens Computers.

Palmtop z cyfrówką 1,3 Mp

palmtop FSC Pocket LOOX 700

Pocket LOOX serii 700 są już trzecią linią palmtopów oferowanych przez Fujitsu Siemens Computers. W porównaniu z dostępnymi już modelami serii 400 i 600, dwa nowe oferują najbogatsze wyposażenie i wyższą wydajność. Nowe PDA służą do zaawansowanego zarządzania informacjami oraz pozwalają na bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz współpracę z aplikacjami biznesowymi. Zastosowano w nich procesor Intel PXA272 520 MHz i system operacyjny Microsoft Windows Mobile 2003 for Pocket PC Second Edition.

Pocket LOOX 710 i 720 są wyposażone w czytniki kart SD I/O i CF co pozwala na łatwe dobieranie dodatkowych elementów, jak karty pamięci, czy moduły GPS.

Wyświetlacz 3,6" VGA w modelu LOOX 720 z rozdzielczością 640 x 480 pikseli pozwala na pracę w trybie "landscape" (poziomym). Urządzenie posiada także wbudowany aparat cyfrowy (1,3 Megapikseli), lampę błyskową oraz oferuje możliwość nagrywania sekwencji wideo.

Oba modele oferują możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem (WLAN IEEE802.11b), Bluetooth 1.1 i podczerwień. Użytkownicy, którzy wymagają stałego połączenia z siecią niezależnie od miejsca, mogą zamówić dodatkową kartę Connect2Air GSM/GPRS do połączenia za pośrednictwem sieci komórkowych.

Pocket LOOX serii 700 jako jeden z pierwszych na rynku oferuje także możliwości połączenia telefonicznego przez Internet (Voice over IP). W tym celu urządzenie zostało wyposażone w zintegrowany mikrofon i specjalne oprogramowanie.

Dzięki długiemu czasowi pracy na bateriach (do 12 godzin) i możliwości podłączenia słuchawek, oba LOOX-y serii 700 mogą służyć także jako odtwarzacze MP3.

Wymienna bateria o pojemności 1640 mAh umożliwia pracę do 12 godzin. W trakcie wymiany baterii głównej, dodatkowa wbudowana bateria zapewnia pracę bez przerwy nawet do 30 minut.

Ceny urządzeń to 1964 zł i 2340 zł netto.

Dystrybutor:

http://www.fujitsu-siemens.com.pl