Pamela Anderson rządzi...

...przynajmniej w rankingu podsumowującym 10-lecie wyszukiwarki Lycos. Opublikowaną w tym tygodniu listę 50 najczęściej wpisywanych w wyszukiwarce haseł otwiera gwiazda serialu "Słoneczny Patrol".

Lycos właśnie obchodzi swoją 10. rocznicę powstania. Z tej okazji przygotowany został ranking najczęściej wyszukiwanych haseł. W okresie działania wyszukiwarki, najpopularniejszym hasłem wpisywanym przez użytkowników okazało się imię i nazwisko Pameli Anderson. Ze znanych gwiazd w pierwszej piątce znalazła się również Britney Spears, zajmując 4 miejsce. W pierwszej dziesiątce znalazły się również takie hasła jak dragonball, pokemon, tatoos, Las Vegas oraz Christmas.

Gwiazda takich seriali jak "Słoneczny Patrol", "Brygada Acapulco" oraz wątpliwej jakości filmu akcji "Żyleta" zyskała najwięcej na popularności w 1997 roku, kiedy to do Internetu "wyciekło" amatorskie nagranie miłosnych igraszek Pameli z jej mężem Tommym Lee.

Jak powiedzieli przedstawiciele portalu, w przygotowaniu rankingu nie uwzględnili kilku haseł, głównie tych, mających bezpośredni związek z seksem.

Więcej informacji: Lycos


Zobacz również