Pamela Anderson zagra sceny łóżkowe dla Nokii

Znana na całym świecie celebrytka będzie promować Nokię N8. Wraz z innym amerykańskim aktorem zagrają w krótkim filmie nakręconym tym telefonem. Fani marki także mogą wystąpić z hollywoodzkimi gwiazdami.

Nowa Nokia N8 prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży już w najbliższych tygodniach. Producent rozkręca więc kampanię promującą swój telefon. Jedną z funkcji modelu N8 jaką chwali się Nokia jest 12-megapikselowy aparat fotograficzny z możliwością nagrywania filmów w HD.

Idąc tym tropem fińska firma postanowiła promować swój telefon nagrywając za jego pomocą iście hollywoodzką produkcję. W rolach głównych filmu zatytułowanego "The Commuter" wystąpi Pamela Anderson oraz Ed Westwick. Jeszcze kilka ról jest nieobsadzonych i przeznaczonych dla fanów. Nokia zaprasza więc wszystkich chętnych do zgłaszania się i wystąpienia przed kamerą obok Pameli (www.starwithpam.com) lub Eda (www.starwithed.com). Sceny będą kręcone 20 września w Londynie.

Zobacz również:

  • Android 12/Android 12L. Sprawdź, czy twoje urządzenie otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 21.01.2022]

Nokia nie zdradza całego scenariusza filmu. Wiadomo jednak, że Pamela zagra wraz z fanem sceny w sypialni. Ed Westwick (zapewne wraz z fanką) wystąpi w części filmu kręconej w windzie. Fińskiemu producentowi zależy na udowodnieniu, że kamera Nokii N8 jest w stanie sprostać nawet Hollywoodzkiemu aktorstwu. Film ma być gotowy pod koniec września i mieć swoją premierę na początku października.