Pamięci HyperX FURY DDR4 w Alienware Aurora R9

HyperX został wybrany jako preferowany partner, który dostarczał będzie pamięci do komputerów Alienware.

HyperX ogłosił, że pamięci HyperX FURY DDR4 będą oferowane w nowych komputerach Alienware Aurora R9. Producent dostarczy pamięci o taktowaniu 2666 MHz, 2933 MHz oraz 3200 MHz, które posiadają fabrycznie zoptymalizowane profile podkręcania i obsługują konfiguracje modułów o pojemności do 64 GB.

Pamięci HyperX FURY DDR4 w Alienware Aurora R9

Stylowa konstrukcja rozpraszacza ciepła zapewni odpowiednie odprowadzanie ciepła oraz ozdobi wszystkie komputery Alienware Aurora R9. Dodatkowo pamięci HyperX FURY DDR4 zawierają fabrycznie zoptymalizowane profile podkręcania specjalnie dla komputerów Aurora R9 firmy Alienware.

"Alienware i HyperX to dwie marki, które z pasją pomagają graczom osiągnąć najwyższą wydajność. Komputer stacjonarny Aurora R9 w połączeniu z pamięcią HyperX FURY właśnie to robi" - powiedział Chris Sutphen, dyrektor ds. marketingu gier w firmie Dell.

"HyperX jest podekscytowany wyborem na dostawcę pamięci Alienware i wysłaniem pamięci HyperX FURY DDR4 do platform Alienware Aurora R9 Gaming PC", powiedział Paul Leaman, wiceprezes HyperX EMEA.

"HyperX jest zaangażowany w dostarczanie najwyższej jakości pamięci DDR4 do systemów do gier i oczekuje, że spełni wyjątkowe standardy Alienware i graczy na całym świecie".

Pamięci HyperX FURY DDR4 w Alienware Aurora R9

Dostępność pamięci HyperX FURY DDR 4 w komputerach Alienware

Pamięci HyperX FURY DDR4 są w chwili obecnej dostępne na stronie Alienware.com. Fabrycznie przetestowane i dostosowane pamięci HyperX FURY DDR4 z wysokimi częstotliwościami oraz wysoką niezawodnością dostępne są w komputerach Alienware Aurora R9 i jeszcze bardziej zwiększają wydajność komputerów dla graczy.