Panasonic: nowe urządzenie wielofunkcyjne dla firm

Nowy model wielofunkcyjnego urządzenia kierowanego do firm, oznaczony symbolem KX-MC6020 daje początek nowej serii produktów wielofunkcyjnych marki Panasonic, drukujących w kolorze. Sprzęt oferujący funkcjonalność drukarki laserowej, kopiarki, skanera i faksu ma usprawniać proces zarządzania firmowymi dokumentami.

Prezentowany produkt pełni rolę sieciowego urządzenia wielofunkcyjnego. Umożliwia drukowanie w kolorze dokumentów formatu A4 o rozdzielczości 1200 x 1200 dpi z prędkością 21 stron na minutę. Taką samą wydajność osiąga w trybie kopiowania, zapewniając jednorazowe wykonanie do 99 kopii oryginalnego dokumentu.

Panasonic: nowe urządzenie wielofunkcyjne dla firm

Wielofunkcyjne urządzenie firmy Panasonic zapewnia możliwość drukowania w kolorze

W trybie sieciowego skanera KX-MC6020 oferuje użytkownikom rozdzielczość do 9600 dpi. Pliki zapisywane w formatach PDF, JPEG lub TIFF mogą być między innymi przesyłane w formie załączników do e-maili lub umieszczane na serwerze FTP.

Moduł faksu przesyła dane z prędkością 33,6 kb/s, umożliwiającą w praktyce wysyłanie 4 stron na minutę. Nadchodzące dokumenty są przechowywane w pamięci o pojemności 10 MB, co jest użyteczne w przypadku chwilowego braku papieru. Faksy mogą być przy tym wysyłane bezpośrednio z komputerów podłączonych do sieci.

Urządzenie wyposażone w panel sterowania w języku polskim jest dostępne w sprzedaży w cenie 2600 zł netto.