Panasonic tworzy wytrzymały tablet Toughbook z Androidem

Panasonic wprowadza do oferty wytrzymały tablet z Androidem. Urządzenie należeć będzie do uznanej serii Toughbook oferującej najwytrzymalszą elektronikę na rynku.

Tablet Panasonic Toughbook ma być najwytrzymalszym tego typu urządzeniem na rynku

Tablet Panasonic Toughbook ma być najwytrzymalszym tego typu urządzeniem na rynku

Polecamy:

Zobacz też:

Tablet Panasonic Toughbook będzie działać w oparciu o system Android i trafi do Polski pod koniec tego roku. Urządzenie wyposażone będzie w ekran o przekątnej 10,1 cali i niesprecyzowane jeszcze wysokie parametry techniczne.

Toughbook posiadać będzie moduł GPS, łączność 4G, specjalny wyświetlacz XGA zapewniający wygodną pracę nawet w bardzo ostrym świetle oraz bardzo pojemną baterię umożliwiającą długotrwałą pracę bez ładowania. Elementem najważniejszym jest jednak sama konstrukcja urządzenia, która będzie pozwalać na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

Tablet Toughbook należeć będzie do najwytrzymalszej kategorii urządzeń z serii. Jego obudowa zapewni ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, w tym wodą czy kurzem. Boki obudowy wykonane będą natomiast z materiału minimalizującego ryzyko uszkodzenia podczas upadku.

Panasonic nie ogłosił jeszcze ceny w jakiej sprzedawane będzie urządzenie.