Panasonic zapowiedział swój pierwszy projektor 3D do kina domowego

Panasonic zapowiedział, że niedługo wprowadzi na rynek to, na co miłośnicy kina domowego do dawna czekają - projektor 3D, który ma zastąpić model PT-AE4000E.

Projektor Panasonic

Nowy projektor do kina domowego ma odtwarzać filmy 3D, oczywiście charakteryzować się wysoką jakością oraz posiadać funkcje znane już z innych produktów Panasonika.

Nowy projektor powstał we współpracy z inżynierami z Panasonic AVC Networks Emotive Technology Development Centre i Panasonic Hollywood Laboratory. Urządzenie ma trafić do sklepów jeszcze przed końcem tego roku.

Panasonic jednak pamięta o projektorach...

W ostatnim czasie Panasonic mocno skupiał się na telewizorach 3D, a tym czasie trochę zaniedbał rynek projektorów. Poprzedni projektor japońskiego koncernu przeznaczony do kina domowego - Panasonic PT-AE4000 - miał premierę w 2009 roku.

Komentarz

Wprowadzone w tym roku neoplazmy Panasonika są bardzo dobrymi produktami, ale miłośnicy filmów na wielkich ekranach grubo powyżej 100 cali oczekują jednak dobrego projektora. Miejmy nadzieję, że właśnie zapowiedziany projektor 3D spełni ich oczekiwania.

Źródło: Home Cinema Choice