Pancerz bojowy

Armored Core: Master of Arena przeniesie cię na futurystyczne pole walki dzięki.

Już od zamierzchłych czasów ludzkość prowadziła różnorakie wojny. Oczywiście wraz z postępem cywilizacyjnym zmieniały się rodzaje stosowanych na polu walki środków bojowych. Programiści z Agatec postanowili w swojej najnowszej grze pokazać, jak będą wyglądały narzędzia wojenne przyszłości.

Produkt zatytułowany został Master of Arena i jest trzecią częścią interesującej serii Armored Core. Bohater gry umieszczony zostaje tu w specjalnym rodzaju pancerza, okrywającym całe jego ciało. Zbroja oprócz zapewnienia należytej ochrony, zwiększa ludzkie zdolności i jest wyposażona w aż 27 typów broni. Autorzy postawili przed nami kilkadziesiąt misji, w których będziemy m.in. penetrować bazy nieprzyjaciela, uwalniać jeńców oraz eksterminować hordy wrogo nastawionych istot i maszyn. W miarę postępów w grze otrzymujemy gotówkę, za którą możemy np. dokonać modyfikacji naszego drogocennego pancerza (dostępnych jest ponad 180 różnych części zamiennych). Gdy znudzi się nam rozgrywka w single-player, możemy oczywiście skorzystać z multiplayera, zaimplementowanego tutaj w postaci tzw. podzielonego ekranu (split screen).

Armored Core: Master of Arena wydany został na dwóch płytach CD i przeznaczony jest wyłącznie dla konsoli Sony PlayStation. Gra powinna trafić do sklepów na całym świecie już na początku przyszłego tygodnia.


Zobacz również