Panda QuickRemover Special Top Spyware - zobacz czy jesteś bezpieczny

Firma Panda Software w odpowiedzi na nasilające się zagrożenie ze strony programów szpiegujących przygotowała specjalne narzędzie do usuwania dwudziestu najniebezpieczniejszych "szpiegów".

Program Panda QuickRemover Special Top Spyware jest bezpłatny i może go pobrać każdy użytkownik. Nie jest również wymagana instalacja. Po uruchomieniu należy przeskanować pamięć operacyjną komputera oraz dyski.

"Celem programów szpiegujących jest gromadzenie informacji o wszelkich działaniach podejmowanych przez użytkowników w Internecie. Są to aplikacje, które naruszają naszą prywatność" - mówi Piotr Skowroński, dyrektor ds. technicznych firmy Panda Software Polska. "Dlatego tak istotna jest walka z tego rodzaju zagrożeniami. Panda QuickRemover jest powszechnie dostępnym dla użytkowników, a do tego bezpłatnym, narzędziem, które ma za zadanie eliminować złośliwe oprogramowanie z komputera" - dodaje Skowroński.

W ostatnich miesiącach spyware stało się jednym z najpoważniejszych zagrożeń w Internecie. Według danych IT Observer1, 90% komputerów jest zainfekowanych tego typu szkodliwym kodem. Wynika to między innymi stąd, iż programy szpiegujące mogą przynieść duże korzyści finansowe ich twórcom, m.in. ze sprzedaży zgromadzonych danych lub wysyłania niechcianych wiadomości (ang. junk mail). - informuje Panda Software

Pobierz plik

Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.


Zobacz również