Panda Security: promocyjny pakiet z filmem "Kung Fu Panda"

Firma Panda Security przygotowała promocyjne wydanie pakietu Panda Global Protection 2009. Poza narzędziami chroniącymi przed szkodliwym kodem i działalnością sieciowych przestępców klienci otrzymują również w prezencie film "Kung Fu Panda" w wersji DVD.

Limitowana edycja pakietu jest dostarczana w opakowaniu ozdobionym wizerunkiem głównego bohatera filmu wytwórni DreamWorks Animations. Wewnątrz nabywcy znajdą pakiet Panda Global Protection 2009 z licencją uprawniającą do zainstalowania go na trzech komputerach oraz o film "Kung Fu Panda", który w wersji DVD trafił polski rynek 18 listopada 2008 roku. Mamy więc do czynienia z prezentem, który stanowi rynkową nowość.

Panda Security: promocyjny pakiet z filmem "Kung Fu Panda"

W limitowanej wersji pakietu Panda Global Security 2009 znajdziemy prezent w postaci filmu "Kung Fu Panda" na płycie DVD

Warto przypomnieć, że Panda Global Protection to zestaw narzędzi charakterystycznych dla pakietów typu "internet security" (między innymi antywirus, zapora sieciowa, kontrola rodzicielska) wzbogacony o mechanizmy przeznaczone do optymalizacji wydajności systemu i sporządzania kopii zapasowych plików. Dodatkowe informacje na temat tego produkt są dostępne na stronie firmy Panda Security.

Cena limitowanej wersji pakietu nie uległa zmianie w porównaniu do podstawowego wydania i wynosi 229 złotych. Produkt jest już dostępny w sieciach Media Markt, Vobis i Saturn oraz w wybranych sklepach komputerowych.