Pandora Tomorrow o czasie

Firma Ubi Soft potwierdziła oficjalnie, że kolejna gra, sygnowana nazwiskiem Toma Clancy'ego, pt. Splinter Cell: Pandora Tomorrow w wersjach na PC, GBA i Xbox trafi do sklepów zgodnie z planem, czyli w marcu br.

Jednocześnie z informacją o tym, że PC-etowe i Xboxowe wersje gry trafią do sklepów zgodnie z planem, Ubisoft poinformował również, że wersje na PS2 i GameCube'a pojawią się nieco później niż inne. Ubi Soft, jak każdy wydawca w podobnej sytuacji, tłumaczy się chęcią dopracowania obu wersji, tak aby nie odbiegały one jakością od tych przeznaczonych na PC, Xboxa i GBA.

Przypomnę tylko, że Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow jest grą akcji z elementami gier typu stealth. Po raz kolejny wcielimy się w niej w rolę Sama Fishera - tajnego agenta, który wypowiada wojnę indonezyjskiej siatce terrorystycznej. Sam posiada licencję podobną do tej, z której korzysta James Bond, z tym, że obejmuje ona znacznie większy zakres społecznie potępianych uczynków - Fisher może szpiegować, kraść, niszczyć i zabijać, o ile robi to w imię obrony swojej ojczyzny.

Zwiastuny gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1748&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1714&sys=gry

Więcej informacji:

http://www.pandoratomorrow.com/