Pandora Tomorrow – pobierz multiplayer demo

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, firma Ubi Soft opublikowała kolejne demo dodatku do Splinter Cell pt. Pandora Tomorrow. Tym razem gracze będą mieli okazję sprawdzić możliwości trybu wieloosobowego tego rozszerzenia.

Pandora Tomorrow jest kolejnym już oficjalnym rozszerzeniem Splinter Cell - popularnej strzelaniny z elementami gier typu "stealth". W grze wcielamy się w postać Sama Fishera, samotnego agenta służby wywiadowczych, który musi rozbić indonezyjską siatkę terrorystyczną. Sam posiada specjalną licencję (tzw. "Fifth Freedom"), z której skwapliwie korzysta, szpiegując, niszcząc, kradnąc i zabijając w imię ojczyzny.

Opublikowane demo oferuje jeden poziom do drużynowych rozgrywek wieloosobowych z pełnej wersji gry, zatytułowany Mount Hospital, na którym możemy walczyć w trybie "Neutralizacji". Zasady rozgrywki w tym, trybie gry są następujące – agenci siatki Shadownet, muszą odszukać i zlikwidować niebezpieczne dla życia populacji miasta jednostki najemników, a najemnicy muszą, za wszelką cenę, te jednostki obronić. Limit czasowy pojedynku ustalono na 10 minut, liczba "odrodzeń" szpiegów została ograniczona do czterech razy, a najemników - do trzech. Plik "waży" nieco ponad 55 MB i możecie go pobrać z naszego serwera FTP. Do dyspozycji grupy szpiegów Shadownet poza bronią palną oddano granaty dymne, rozpryskowe i miniaturowe kamery. Natomiast najemnicy będą mogli bronić się przy wykorzystaniu min, granatów i różnego rodzaju "pułapek na szpiegów".

Pliki do pobrania:

Multiplayer demo:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1805&sys=gry

Singlelayer demo:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1793&sys=gry

Zwiastuny gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1748&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1714&sys=gry

Minimalne wymagania:

Windows 98/ME/2000/XP

1Ghz Pentium III lub AMD Athlon

128 MB RAM

Karta graficzna 64MB, ATI 8500 lub GeForce 3

Rekomendowane parametry:

Intel lub AMD 1,8 GHz

WindowsXP

512 MB RAM

120 MB wolnego miejsca na dysku

Karta graficzna kompatybilna z DX8.1 – najlepiej: GeForce FX 128MB lub

ATI Radeon 9800

DirectX 8.1b

Oficjalna strona gry:

http://www.splintercell.com/uk/