Pandora Tomorrow – sprawdź demo!

Na kilka dni przed premierą gry Ubi Soft opublikował demo najnowszego dodatku do Tom Clancy's Splinter Cell pt. Pandora Tomorrow. Demo zawiera jedną misję z gry, zatytułowaną "Paris-to-Nice train", w której gracze będą mieli do dyspozycji szereg niezwykle przydatnych w zawodzie szpiega gadżetów.

Ostatecznie Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow w wersjach na Xboxa i Game Cube'a trafi do zachodnich sklepów 26 marca br. W wersji na PC gra będzie dostępna od 1 kwietnia br. Opublikowane właśnie demo gry jest częścią kampanii promującej nowy dodatek i oferuje jedną misję z pełnej wersji gry.

Akcja misji zatytułowanej "Paris-to-Nice train", toczy się w ekspresowym pociągu relacji Paryż – Nicea. Spośród dostępnych w pełnej wersji w gry gadżetów gracz będzie miał możliwość przetestowania pistoletu F7, sprzętu noktowizyjnego i termowizyjnego. Plik "waży" około 120 MB i możecie pobrać go z naszego serwera FTP.

Przypomnę tylko, że Tom Clancy's Splinter Cell Pandora Tomorrow jest grą akcji typu stealth. Podczas rozgrywki w Pandora Tomorrow, po raz kolejny wcielimy się w rolę Sama Fishera - tajnego agenta, który wypowiada wojnę indonezyjskiej siatce terrorystycznej. Sam posiada licencję podobną do tej, z której korzysta James Bond, z tym, że obejmuje ona znacznie większy zakres społecznie potępianych uczynków - Fisher może szpiegować, kraść, niszczyć i zabijać, o ile robi to w imię obrony swojej ojczyzny.

Minimalne wymagania:

Windows 98/ME/2000/XP

1Ghz Pentium III lub AMD Athlon

128 MB RAM

Karta graficzna 64MB, ATI 8500 lub GeForce 3

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1793&sys=gry

Zwiastuny gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1748&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1714&sys=gry

Oficjalna strona gry:

http://www.splintercell.com/uk/