Panorama Studio 2.0.9 - stwórz zdjęcie panoramiczne

Jak sfotografować szerokie ujęcia? Gdy próbujesz zrobić zdjęcie na przykład krajobrazu nie mieści się on w obiektywie. Można jednak sfotografować mniejsze fragmenty i skleić je w jedno zdjęcie za pomocą programu Panorama Studio 2.0.9.

Panorama Studio 2.0.9 - stwórz zdjęcie panoramiczne

Panorama Studio 2.0.9

Tworzenie fotografii panoramicznych to bardzo wciągające hobby. Oprócz dobrego sprzętu potrzebne jest jednak oprogramowanie, które poskleja niewielkie fragmenty w jedno duże ujęcie. Panorama Studio 2 wykona to zadanie automatycznie. Program potrafi generować panoramy cylindryczne, zarówno pełne, jak i wycinkowe. Stworzy też tak zwaną panoramę sferyczną, choć w przypadku Panorama Studio będzie to jedynie pół sfery.

Panorama Studio 2.0.9 - stwórz zdjęcie panoramiczne

Panorama Studio 2.0.9

Aplikacja wykonuje wszystkie operacje automatycznie, co docenią amatorzy. Jeżeli jednak jesteś zaawansowanym użytkownikiem możesz również zdefiniować wszystkie parametry dopasowywania ręcznie. Po dopasowaniu składowych obrazów Panorama Studio pozwala także edytować plik wynikowy dzięki czemu można dopracować jego wygląd. Rezultat pracy programu można zapisać w plikach PSD czy TIFF lub wyeksportować do formatu Flash i Java w celu umieszczenia panoramy na stronie internetowej. Aplikacja pozwala też na stworzenie z wygenerowanej panoramy wygaszacza ekranu.

Wersja testowa aplikacji działa 30 dni i umieszcza na generowanych zdjęciach znak wodny. Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej i kosztuje 35 euro w wersji Standard i 70 euro w wersji Professional.

Pobierz: Panorama Studio 2.0.9 Pro

Pobierz: Panorama Studio 2.0.9

Informacje: www.tshsoft.com/en/download_en