Panzers - przyspieszona polska premiera/demo multiplayer do pobrania!

Cenega Poland poinformowała, iż prace nad polską wersją 'Codename: Panzers' dobiegają końca i gra ukaże się już 27 sierpnia. To dobra informacja dla polskich graczy, gdyż data światowej premiery gry została ostatecznie ustalona na 3 września. Ponadto firma CDV udostępniła właśnie pierwsze, przeznaczone do rozgrywek wieloosobowych {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2101&sys=gry}}demo gry{{/a}}.

Lokalizacja 'Codename: Panzers' dobiega końca i w związku z tym planowana na 1 września premiera gry została przyspieszona, dzięki czemu strategia pojawi się w Polsce wcześniej niż w pozostałych krajach europejskich. Wydawca zapewnia również, że polska lokalizacja gry będzie na najwyższym poziomie - podczas tłumaczenia tekstów zadbano nawet o wierne odtworzenie treści i tonu niemieckich komunikatów propagandowych.

'Codename: Panzers - Faza Pierwsza' to strategia RTS oferująca trzy kampanie, w których będziemy mogli objąć dowództwo nad siłami niemieckimi, amerykańskimi i sowieckimi. Grę stworzono na ulepszonym silniku graficznym gry 'S.W.I.N.E.', który pozwala na przedstawienie ponad 100 rodzajów jednostek z niespotykaną dotąd dokładnością. W 'Codename: Panzers' czeka na gracza w pełni trójwymiarowy teren i trzy niezwykle ciekawe kampanie osadzone w realiach historycznych.

Firma CDV udostepniła właśnie pierwsze, grywalne demo 'Codename: Panzers' przeznaczone do rozgrywek w trybie 'multiplayer'. Znajdziecie w nim dwie mapy: 'Russian village' i 'Stalingrad', na których można rozgrywać pojedynki w dwóch trybach - 'team match' i 'domination'.

Gra pojawi się na półkach sklepowych 27 sierpnia - wcześniej niż w innych krajach europejskich - w polskiej wersji językowej i pod patronatem magazynu historycznego Mówią Wieki. 'Codename Panzers: Faza Pierwsza' będzie dostępna w cenie 119,90 zł.

Codename Panzers: Faza Pierwsza Demo MP

Codename Panzers: Faza Pierwsza Demo MP

Codename Panzers: Faza Pierwsza Demo PL

Codename: Panzers Warsaw SP English Demo

Codename: Panzers Utah SP Demo

Codename Panzers Trailer

Codename: Panzers Mini Game

Codename: Panzers próbki dźwiękowe z polskiej wersji gry

Więcej Informacji o grze

Strona oficjalna


Zobacz również