Papierowy Secret Service powróci, ale przy Waszym finansowym wsparciu. Jesteście bardzo hojni!

Za pośrednictwem platformy Polak potrafi możecie wesprzeć zbiórkę pieniędzy na wydanie kwartalnika Secret Service.

Starsi gracze pamiętają Secret Service, czyli legendarny polski magazyn o grach komputerowych. Z pewnością z wielkim zainteresowaniem przyjęli więc informację o tym, że ich ukochany przed laty tytuł zostanie wznowiony i w ciągu kilku najbliższych miesięcy trafi w formie papierowej do kiosków i salonów prasowych. Pojawiła się ona 26 czerwca na fanpage'u nowego, odświeżonego magazynu Secret Service:

"Wracamy bo musimy, bo wiemy, że wielu od lat na nas czeka!

Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz - nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass - Dyrektor Artystyczny... Ale to dopiero początek. Bądźcie z nami, wkrótce kolejne informacje!

Ehhh, ten zapach papieru o poranku!"

O nowym projekcie zrobiło się bardzo głośno, zaś internauci chętnie odwiedzali facebookowy profil redakcji magazynu. Dzisiaj wiemy jednak, że wydanie nowego magazynu Secret Service wcale nie było tylko kwestią czasu, ponieważ wbrew zapewnieniom nie wszystko było "dopięte na ostatni guzik". Ttwórcy projektu Secret Service wykorzystując szum, który wokół niego powstał, rozpoczęli bowiem akcję crowdfundingową mającą na celu zebranie pieniędzy na wydanie kwartalnika.

Zobacz również:

  • Epic Games szaleje z wyprzedażami! Sprawdź jakie gry kupisz taniej

Podstawowy cel to zebranie 93 tysięcy złotych, natomiast kolejny, czyli zebranie 120 tysięcy złotych, pozwoli na dodanie wkładki KGB. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu koszulki z motywem autorstwa Michała (Śledzia) Śledzińskiego.

Jak idzie zbiórka?

Patrząc na to jak idzie zbiórka wyraźnie widać, że gracze nie mają za złe twórcom projektu reaktywacji magazynu zastosowania przez nich opisanego wyżej chwytu marketingowego:

Papierowy Secret Service powróci, ale przy Waszym finansowym wsparciu. Jesteście bardzo hojni!

Dosłownie za kilka godzin powinniśmy więc prawdopodobnie być świadkami osiągnięcia pierwszego celu, jakim było zebranie 93 tys. złotych.

Zbiórka realizowana jest za pośrednictwem platformy Polak potrafi. Dowiecie się tam więcej na temat projektu reaktywacji Secret Service.