Paraworld w złocie

Ekipa ze studia SEK.ost znana między innymi z dość zabawnej strategii The Wiggles, zakończyła już prace nad swoim najnowszym dziełem - pecetowym RTSem Paraworld. Program od debiutu na rynku dzieli już tylko pobyt w tłoczni. Zachodnia premiera planowana jest na 15 września bieżącego roku.

Paraworld w złocie
Polski wydawca, firma Nicolas Games rozpocznie dystrybucję gry w październiku. Produkt ukaże się w naszym kraju w wersji zlokalizowanej, w cenie 99,99 zł.

Paraworld to jeden z niewielu tytułów, którego akcję osadzono w prehistorii. Co ciekawe, w tej wizji przeszłości dinozaury wcale nie wyginęły, wręcz przeciwnie - stanowią śmiertelne zagrożenie dla pozbawionych pazurów, kłów i łusek ludzi.

Gracz wcieli się w rolę przywódcy plemienia. Jego zadaniem będzie poprowadzenie swojego klanu do potęgi i dominacji nad innymi. Biorąc pod uwagę wszechobecność krwiożerczych bestii nie będzie to łatwe...

Najważniejsze cechy Paraworld to: ponad 50 gatunków zwierząt zamieszkujących wirtualny świat (część z nich można udomowić a następnie wykorzystać w walkach), 40 różnych gatunków dinozaurów, pięć stref klimatycznych oraz rozbudowany system rozwoju armii, w tym - pojedynczych żołnierzy.

Warto przy okazji wspomnieć, że w celu wypromowania RTS-a autorzy, postanowili zorganizować konkurs. Główną nagrodą jest okrągła sumka 5 tysięcy euro! Więcej informacji na oficjalnej stronie gry.