Paris Hilton lekarstwem na inflację w World of Warcraft

Brzmi nieprawdopodobnie, ale gwiazda "słynna z tego, że jest słynna" może wreszcie zbroić coś bardzo pożytecznego. Paris Hilton zostanie zatrudniona w World of Warcraft w celu przeciwdziałania inflacji!

Oczywiście w grze nie wystąpi sama Paris, ale jej piękniejszy wirtualny sobowtór - Haris Pilton. Ta bardzo stylowa blood elfka pojawiła się w grze już jakiś czas temu, ale do tej pory nie miała nic ciekawego do roboty.

Teraz Blizzard wreszcie znalazł zatrudnienie dla najmniej lubianej gwiazdy magazynów plotkarskich. Wraz z nowym patchem 2.4.3, pani Pilton zacznie prowadzić luksusowy butik dla tych, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoimi wirtualnymi pieniędzmi.

Haris Pilton będzie oferować między innymi linię niezwykle drogich, stylowych i olbrzymich (22 sloty) toreb. Jedno takie cacko będzie kosztowało, bagatela, 1200 złotych monet. Prócz tego w sklepie Pilton będzie można znaleźć między innymi drogie i bardzo rzadkie elementy ubioru, które na pewno pozwolą się wyróżnić z tłumu. Ciekawe kiedy będzie się można u niej zaopatrzyć także w tak ukochane przez gwiazdę słodkie szczeniaczki...