Partnerstwo Play i LG. czyli co można kupić u operatora zamiast telefonu

Operatorzy coraz częściej wprowadzają do swoich ofert inne urządzenia niźli telefon komórkowy. Oprócz smartfonów, tabletów, modemów i konsol do gier abonenci sieci Play będą mogli teraz zakupić... telewizor.

Podpisując umowę z operatorem komórkowym klienci mogą wybrać abonament o mniejszym zobowiązaniu miesięcznym i krótszy czas trwania kontraktu, lub podpisać umowę na dłuższy okres i w zamian za większą opłatę dostają razem z kartą SIM urządzenie elektroniczne. Z początku polscy operatorzy proponowali klientom w tym modelu sprzedażowym podstawowe telefony komórkowe za symboliczną złotówkę, a lepsze modele są za dopłatą)

Ze względu na nasycenie rynku smartfonami kuszą klientów zupełnie innymi rodzajami sprzętu. Do oferty operatorów w przeszłości trafiły już takie urządzenia jak laptopy, modemy, tablety oraz przenośne i stacjonarne konsole do gier. Sieć Play idzie o krok dalej i w ramach partnerstwa z koreańską firmą LG będzie oferowała klientom w ramach abonamentu też telewizory.

Zobacz również:

  • Android 11 - lista telefonów do aktualizacji [28.10.2021]
  • Najlepszy abonament - jaką ofertę i operatora wybrać?
  • Promocje w OleOle - najlepsze okazje. Co kupisz taniej? [28.10.21r.]
Partnerstwo Play i LG. czyli co można kupić u operatora zamiast telefonu

Sieć Play zachęca wszystkich klientów do podpisania nowej umowy lub przejściu z karty na abonament telewizorem LG. W ofercie jak na razie dostępny będzie jeden model o 42-calowej przekątnej i rozdzielczości Full HD. Telewizor LG Smart TV 42LB5800 dzięki modułowi Wi-Fi zapewnia dostęp do szeregu aplikacji video-on-demand, takich jak Ipla, Player, TVP VOD, VOD Onet, HBO GO i Filmbox.

Co ciekawe, decydując się na telewizor nie trzeba rezygnować całkowicie z telefonu. Można za nieco wyższą cenę zdecydować się na komplet telewizora LG i smartfona LG Swift L7 II. Na stronie operatora Play znalazł się pełny cennik oferty.

źródło: blogplay.pl