Patch 1.1 do Mercenaries 2: World in Flames już dostępny

Producent gry Mercenaries 2: World in Flames wydał pierwszą dużą łatkę poprawiającą błedy w grze. Zapraszamy do ściągnięcia patcha prosto z naszego serwera.

Mercenaries 2: World in Flames jest sequelem wydanej trzy lata temu, uznanej gry akcji. Tym razem gracz nie będzie uczestniczył w walkach na terenie Korei. Akcja drugiej części rozgrywa się w zupełnie innej części świata - w Ameryce Południowej. Główny wątek dotyczy działań na terenie Wenezueli. Tak jak w pierwszej części, gracz wcieli się w rolę najemnika. Zadania jakie będzie musiał wykonać rozgrywać się będą zarówno w gęstej dżungli jak i na bardziej otwartych przestrzeniach np. nad brzegiem morza.

Patch w wersji 1.1 do Mercenaries 2: World in Flames. Poprawia drobne błędy związane z działaniem gry. Między innymi naprawia działanie opcji shader level oraz ustawień głośności. Ponadto dodaje nowe ustawienia rozdzielczości w formatach 16:9 i 4:3, a także poprawia działanie ustawień pola widzenia.

Jest to łatka dla angielskiej, francuskiej oraz rosyjskiej wersji językowej. Zapraszamy do jej ściągnięcia prosto z naszego serwera.


Zobacz również