Patch 2.3 do World of Warcraft już 13 listopada

Każdy gracz World of Warcraft wie, że firma Blizzard co jakiś czas przygotowuje łatki, które mają znaczący wpływ na rozgrywkę. Nie inaczej będzie tym razem, wraz z nadejściem patcha 2.3. Teraz znamy już datę jego premiery.

Jak oficjalnie ogłosiła firma Blizzard, spodziewana premiera patcha ma nastąpić już 13 listopada. Jest ona ściśle powiązana ze startem trzeciego sezonu areny. Ten ma nastąpić dokładnie tydzień po wyjściu łatki, czyli 20 listopada. Daty te jednak są obowiązujące dla serwerów amerykańskich. W Europie wszystko nastąpi najprawdopodobniej z jednodniowym opóźnieniem.

Co ważne, przedstawiciel przyznał, że data premiery najnowszego patcha może jeszcze ulec zmianie. Samo ulepszenie jest jeszcze ciągle w fazie testów i mogą wyniknąć pewne nieprzewidziane problemy, które będzie trzeba naprawić. Wtedy również rozpoczęcie nowego sezonu areny może ulec zmianie.

Przypomnijmy, że nowa łatka do World of Warcraft wprowadza wiele bardzo ciekawych zmian. Zainteresowanych większą ilością szczegółów odsyłam do artykułu "Kolejne zmiany w World of Warcraft - patch 2.3".

Teraz wszystko w rękach beta testerów. Na wydanie tej łatki czekają z niecierpliwością miliony fanów, miejmy więc nadzieję, że wszystko pójdzie gładko a końcowy produkt pozbawiony będzie znaczących błędów.