Pati – kiedy serial pojawi się na Player.pl? Harmonogram premier odcinków

Spin-off "Skazanej" od kilku tygodni króluje w serwisie Player.pl. Sprawdźcie, kiedy będą pojawiać się kolejne odcinki "Pati".

fot. Player.pl

Pati to najnowszy serial Player Original, który już wkrótce zagości w serwisie Player.pl. Jak łatwo domyślą się wszyscy fani Skazanej, nowa produkcja opowiada o ulubienicy publiczności, czyli Patrycji Cichy. Sprytna, zabawna i wygadana koleżanka Alicji Mazur szybko zdobyła sympatię widzów, których zaintrygowała również dramatyczna przeszłość bohaterki.

Ze strzępków informacji, które pojawiły się w Skazanej wynikało, że Patrycja do więzienia trafiła po kradzieży auta i spowodowaniu wypadku samochodowego, w którym zginęło dziecko. Dowiedzieliśmy się również, że Pati odsiedziała większość swojego wyroku.

Zobacz również:

  • Pati – kiedy premiera spin-offa Skazanej? Zwiastun, fabuła i obsada serialu Player.pl

Dzięki nowemu serialowi Playera dokładnie dowiemy się, jak wyglądała przeszłość kobiety. Poznamy jej rodzinę, matkę i rodzeństwo, którym Patrycja starała się zaopiekować, a także zobaczymy wydarzenia, które doprowadziły bohaterkę do więziennej celi.

Kiedy premiera 1. odcinka serialu "Pati"?

W serwisie Player.pl Pati zadebiutuje w piątek, 28 kwietnia 2023 roku.

Pati – odcinek 1. już na Player.pl (28.04.2023)

Niewielkie miasteczko nad Bałtykiem. Patrycja, która mieszka wraz z matką i dwójką rodzeństwa, dowiaduje się, że znów odcięto im prąd. Julita, mama dziewczyny, to alkoholiczka, która w dodatku wplątała się w handel narkotykami. Pati marzy o lepszej przyszłości i składa papiery do szkoły gastronomicznej w Sopocie. Jak się jednak okazuje, Julita ma długi u Sony'ego, lokalnego dealera, który zaczyna nękać Patrycję.

Pati – odcinek 2. już na Player.pl (05.05.2023)

Patrycja i jej rodzina otrzymują nakaz eksmisji z mieszkania. W dodatku dziewczynę nachodzi Sony, który stara się wyłudzić jeszcze więcej pieniędzy w ramach spłaty długu Julity. Gdy do drzwi puka komornik, Pati spycha go ze schodów, za co trafia do aresztu. Natalka i Natanek zostają umieszczeni w ośrodku opiekuńczym, skąd Patrycja desperacko stara się ich wyciągnąć. Jednak by uzyskać prawo do opieki nad rodzeństwem, musi udowodnić, że będzie się w stanie nim zająć.

Pati – kiedy serial pojawi się na Player.pl? Harmonogram premier odcinków

fot. Player.pl

Pati – odcinek 3. już na Player.pl (12.05.2023)

Patrycja spotyka Agatę i Marka Rulewskich, którzy chcą zapewnić dom jej rodzeństwu. Dzieciaki są pod wrażeniem życia w domu swoich nowych opiekunów i Pati czuje, że może stracić z nimi kontakt. Postanawia jednak ułożyć sobie życie – zaczyna mieszkać z Krystianem i udaje się jej dostać do szkoły gastronomicznej. Pewnego dnia Patrycja odkrywa jednak, że jest w ciąży...

Pati – odcinek 4. już na Player.pl (19.05.2023)

Pati pomaga Krystianowi zatuszować przestępstwo, jednak dla śledczych staje się jedną z głównych podejrzanych. Dziewczyna zgłasza się na warsztaty kulinarne w renomowanej restauracji, musi z nich jednak wyjść, gdy okazuje się, że Natalka ucieka od Rulewskich. Między Patrycją a Krystianem dochodzi do coraz większych spięć.

Pati – odcinek 5. już na Player.pl (26.05.2023)

Pati podejmuje trudną decyzję: chce oddać Rulewskim opiekę nad rodzeństwem. Jednak emocjonalnie wciąż nie może poradzić sobie z rozdzieleniem z Natalką i Natanem, zwłaszcza, że Rulewscy starają się ograniczyć jej kontakt z dziećmi. Tymczasem policja znajduje ciało Sony'ego i coraz dokładniej przygląda się Patrycji.

Pati – kiedy serial pojawi się na Player.pl? Harmonogram premier odcinków

fot. Player.pl

Harmonogram premier kolejnych odcinków:

  • Odc. 6. – 2 czerwca

Gotowi na spotkanie z Patrycją?

Zobacz także: Pati – kiedy premiera spin-offa Skazanej? Zwiastun, fabuła i obsada serialu Player.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: