Patriot: nowe pamięci dla graczy

Firma Patriot Memory wzbogaciła swoją ofertę dwoma nowymi zestawami pamięci DDR3 2000 MHz z serii Viper. Oferują one pojemność 2 i 4 GB; przeznaczone są przede wszystkim dla overclockerów i graczy.

Nowe zestawy pamięci DDR3 2000 MHz należą do linii Extreme Performance (EP) Low Latency. Powinny one zainteresować przede wszystkim overclockerów oraz graczy i są - jak czytamy w informacji prasowej - "zdolne do obsłużenia najbardziej wymagających programów multimedialnych oraz gier. Stanowią tak idealną kombinację pojemności oraz wydajności, że są w stanie popchnąć korzystające z nich systemy poza wyobrażalne granice".

Patriot DDR3-2000 Viper

Patriot DDR3-2000 Viper

Pamięci pracują z efektywną częstotliwością taktowania równą 2000 MHz przy nominalnych ustawieniach 9-9-9-24 (CAS-TRCD-TRP-TRAS) i korzystają z napięcia zasilającego na poziomie 2 V. Obsługują profile EPP 2.0 (Enhanced Performance Profiles) i dysponują wydajnymi, zielonymi radiatorami Viper Heat Shields, które wykonane zostały z miedzi i aluminium.

Użytkownik ma możliwość wyboru pomiędzy dwoma zestawami (niestety ich ceny nie zostały podane) o pojemności 2 GB (2 x 1 GB) i 4 GB (2 x 2 GB). Więcej informacji na ich temat można znaleźć na witrynie producenta.


Zobacz również