Peaky Blinders - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki?

Podpowiadamy, gdzie legalnie można obejrzeć wszystkie odcinki serialu Peaky Blinders.

Peaky Blinders

Peaky Blinders

  • Tytuł serialu - Peaky Blinders
  • Twórcy - Colin McCarthy, Tim Mielants, David Caffrey, Anthony Byrne, Otto Bathurts, Tom Harper
  • Liczba sezonów - 5
  • Czas emisji - 2013 -
  • Gatunek - kryminał, dramat historyczny
  • Kraj produkcji - Wielka Brytania
  • Obsada - Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sophie Rundle, Joe Cole, Annabelle Wallis, Sam Neil, Ned Dennehy

O czym jest Peaky Blinders?

Peaky Blinders jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na świecie. Produkcja została doceniona zarówno przez widzów jak i krytyków. Akcja serialu przenosi nas do robotniczego miasteczka Birmingham. Jest rok 1919. Niedawno skończyła się I wojna światowa. Poznajemy tutaj historię grupy przestępczej, która przez to, że jej członkowie noszą kaszkiety z zaszytymi żyletkami nazywana jest Peaky Blinders. Przewodzi jej Thomas "Tommy" Shelby wraz z braćmi i ciotką Polly. Rodzina prowadzi znany w całym mieście zakład bukmacherski. Nielegalne zakłady, hazard i handel towarami wątpliwego pochodzenia są tutaj na porządku dziennym. Tommy ma jednak dużo większe ambicje. Dość nieoczekiwanie w jego ręce wpada pokaźny arsenał broni skradziony z lokalnej fabryki. Wieści szybko się rozchodzą i zarówno policja jak i pozostałe gangi bardzo chcą przygarnąć ładunek dla siebie. Tak zaczyna się przygoda rodziny Shelby, która w kolejnych sezonach bardzo mocno się rozkręca.

Ile sezonów i odcinków ma Peaky Blinders?

Premiera pierwszego sezonu miała miejsce w 2013 roku. Do tej pory powstało 5 sezonów. Każdy z nich składa się z 6 odcinków trwających średnio około 57 minut. Oznacza to, że w tej chwili tę świetną historię możemy poznać na podstawie 30 odcinków, które zapewnią nam prawie 30 godzin doskonałej zabawy. Twórcy mają w planach stworzenie jeszcze dwóch serii Peaky Blinders. Najnowszy, 6 sezon ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Zobacz również:

Gdzie w Polsce obejrzeć Peaky Blinders?

Wszystkie 5 sezonów Peaky Blinders możemy obejrzeć w serwisie Netflix. Serial dostępny jest z polskim lektorem. Jeśli jednak wolicie oglądać w oryginalnym języku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby Peaky Blinders obejrzeć z napisami.

Zobacz także: Dom z papieru, sezon 6 - co wiemy o kontynuacji


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: