Pegasus - gra na wtorek

Pegasus jest sympatyczną i darmową grą zręcznościową, w której musimy sprostać zadaniom wyznaczanym nam przez samego boga Olimpu. Do ich realizacji niezbędny będzie specjalnie skonstruowany przez niego pegaz - przyda się więc refleks. Gra doskonale sprawdza się zarówno na starszych maszynach i, co ważne, nie musi być instalowana na dysku.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Vampire Diarrhea

Chess Mess

Sonic World Chaos

Zobacz wszystkie gry dnia!

Pegasus opowiada nam historię niezwykłą. Oto bowiem Zeus, bóg mieszkający na Olimpie, postanawia skonstruował dość nietypowego pegaza - mieszankę kilku gatunków zwierząt. Po etapie planowania przychodzi jednak czas na testy, w których to właśnie gracz odegra najważniejszą rolę. Uczymy się sterowania latającym stworem, a następnie bierzemy udział w chorych zabawach boga Olimpu - rozbijamy wazony uważając przy tym, by nie wpaść w liczne, rozlokowane na placu gry pułapki.

Pegasus stworzony został z wykorzystaniem zabawnej, kolorowej grafiki. Obsługa i sterowanie w tej zręcznościówce jest bardzo proste (wystarczą jedynie strzałki). Atutem tej produkcji jest także fakt niewykorzystywania dużej ilości zasobów systemowych.

Zobacz również:

  • Apple ostrzeże swoich użytkowników przed atakami spyware

Zapraszamy do pobrania Pegasus