Pełnia komunikacji

FRITZ!Card - wielofunkcyjna karta ISDN firmy AVM jest najczęściej kupowaną kartą tego typu w Europie i jest już dostępna w wersji polskiej.

FRITZ!Card - wielofunkcyjna karta ISDN firmy AVM jest najczęściej kupowaną kartą tego typu w Europie i jest już dostępna w wersji polskiej.

Pakiet zawiera pasywny kontroler ISDN PCI i oprogramowanie FRITZ!32 w wersji 2.8 ze sterownikiem CAPI 2.0 zapewniające wygodną obsługę karty w Windows 95/98/2000/NT. Wbudowane moduły FRITZ!fax, FRITZ!data, FRITZ!fon oraz FRITZ!vox umożliwiają niedrogą, szybką i prostą w obsłudze komunikację poprzez łącza internetowe, faks oraz cyfrową transmisję danych w sieciach ISDN. W najnowszej wersji FRITZ!32 3.0 (dostępnej na razie tylko w Niemczech) dołączono znakomity moduł FRITZ!web, który umożliwia przy łączeniu kanałów i kompresji osiągnięcie przepustowości do 240 Kb/s.

Moduł FRITZ!web przestawia się na automatyczne połączenie w tle z Internetem w przypadku, gdy któraś z aplikacji (przeglądarka, klient e-mail) zgłosi potrzebę połączenia, a w trybie Short-Hold-Mode optymalizuje koszty połączeń "naliczając" opłaty tylko za czas, w którym odbywała się transmisja danych. Jednocześnie dba o automatyczne rozłączenie przed naliczeniem następnego impulsu, jeżeli w określonym czasie nie następuje wymiana danych z Internetem.

Pełnia komunikacji
FRITZ!fax obsługuje w analogowym standardzie G3 przesył i odbiór danych z prędkością 14,4 Kb/s i ma funkcje: odpytywania faksu, faksu na żądanie, przesyłania z opóźnieniem oraz wysyłania wiadomości do kilku adresatów jednocześnie.

Z kolei FRITZ!data umożliwia oddalonemu użytkownikowi dostęp

do zasobów przy prędkości 128 Kb/s i przy zastosowaniu indywidualnych praw dostępu.

FRITZ!fon z kartą dźwiękową (full duplex), mikrofonem i głośnikami przekształca peceta w cyfrowy telefon z funkcjami centrali telefonicznej, a dzięki modułowi FRITZ!vox udostępnia funkcje automatycznej sekretarki.

Karta ISDN, AVM FRITZ!Card PCI

AVM ComputersystemeGmbH

www.asterix.pl

Cena: 487 zł