Pentagram G-Shock na podium CPL Winter 2006!

Choć finał tegorocznego turnieju w Counter-Strike'a 1.6, CPL Winter 2006, dopiero wieczorem, to już teraz wiemy, że nasza rodzima drużyna, Pentagram G-Shock, zajęła trzecie miejsce.

Pentosi w akcji

Pentosi w akcji

Pentagram (TaZ, Neo, Loord, LUq, kuben ) przeszedł przez CPL jak burza. Pokonał kolejno: abc, Mug N Mouse, KrewHL, Project_kr, g3nerationX, Pandemic oraz Jax Money Crew.

Wreszcie trafił do półfinału, w którym zmierzył się ze Szwedzką potęgą fnatic. Niestety, Pentosi ulegli (17:19 na de_dust2 i 10:16 na de_train).

Skąd przegrana? Przede wszystkim ze słabych pierwszych rund na obu mapach. W rzeczywistości wyglądało to tak, że Pentosi "oddawali" kilka rund przeciwnikom, a potem musieli ich gonić. Sam mecz wart naprawdę wart był zarwania nocy i obejrzenia - na pierwszej mapie do ostatnich sekund nie wiadomo było kto naprawdę wygra.

Walka o podium rozpoczęła się niedługo później. Tutaj Pentagram stanął do walki z francuskim Against All Authority. Nasi pokazali prawdziwą klasę i zmiażdżyli rywali 16:04 na de_inferno i 16:05 na de_nuke.

Pentagram zajął tym samym trzecie miejsce i odebrał nagrodę w wysokości 14 tysięcy dolarów. Gratulujemy!

Finał odbędzie się dziś około 19.00, pomiędzy Meet Your Makers a fnatic. Wyniki podamy na gorąco.


Zobacz również