Perfect Disk 7 - to nie tylko szybka defragmentacja

Program służy do maksymalnej optymalizacji zasobów składowanych na dyskach komputerowych w systemie Windows. Dzięki szybkości i dodatkowym funkcjom świetnie radzi sobie w domu, małych firmach oraz dużych korporacjach. W nowej wersji zoptymalizowano silnik programu - jest to jedno z najbardziej wydajnych rozwiązań na rynku.

Perfect Disk 7 - to nie tylko szybka defragmentacja
Nie ma chyba takiej osoby, która byłaby zadowolona z dostarczanego wraz systemem operacyjnym Defragmentatora dysków. Jest on zbyt wolny, słabo sobie radzi z dużymi dyskami oraz zabiera ogromne zasoby systemowe. Alternatywą jest płatny, ale bardzo wydajny program do przyspieszania pracy "twardziela".

Dzięki bardzo intuicyjnemu interfejsowi użytkownika można łatwo wykonać poszczególne operacje - analizę dysku, defragmentację, zaplanowanie zdań, czy połączyć się z innym komputerem. To właśnie możliwość zdalnego zarządzania całym procesem sprawia, że narzędzie może świetnie optymalizować komputery nawet w dużych firmach.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2022 [RANKING]

Szczegółowe raporty na temat napędów, stopnia fragmentacji, lista plików najbardziej pofragmentowanych, itd. dają pełen obraz sytuacji.

Program w wersji 30-dniowej. Pełne wydanie kosztuje 44 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.