Persona 2: Innocent Sin - Amerykański trailer

Dobra wiadomość dla osób mieszkających w Ameryce. Już teraz można składać pre-order na Persona 2: Innocent Sin. Atlus potwierdził również miły bonus, który gracze odnajdą przy zamówieniu.

Dlaczego jednak o tym piszemy? Otóż Persona 2: Innocent Sin została również potwierdzona w Europie, niestety dokładna data premiery pozostaje nieznana, ale za to możemy mieć nadzieję, że i na naszym pięknym kontynencie otrzymamy gratisy. W końcu Atlus nie od dziś dodaje do swoich gier oryginalne soundtracki - a właśnie muzyka z gry jest prezentem w pre-orderze, o ile nabywca zamówi grę w Gamestop lub Amazon.

Może i jeszcze nieco poczekamy, ale za to rzucić okiem na oficjalny, premierowy trailer nikt nam przecież nie zabroni. A trzeba przyznać, że materiał jest całkiem sympatyczny i potrafi wprowadzić w klimat graczy, którzy jeszcze z serią nie mieli do czynienia.

Zobacz również:

  • Black Friday 2020 w PS Store - gry na PS4 i PS5 za grosze [27.11.2020]

Przypominam, że gra w Ameryce ukaże się już 20 września (oczywiście jest to remake na PSP), zatem chyba już oficjalnie można wyglądać informacji o Europejskiej premierze. Warto bo jest to niewątpliwie jedna z serii, którą poznać wypada.

Jakiś czas temu rzuciłem Wam garść ciekawych informacji o (tu uwaga!) Persona 5. Zapraszam zatem do odwiedzenia jednego z poprzednich newsów. Dla fanów serii jest to "lektura" obowiązkowa. Tak przy okazji, która gra z uniwersum Shin Megami Tensei podobała wam się najbardziej?