Phablet Lumia 1320 nadchodzi. Szykujcie się na sześć urządzeń Nokii

W Sieci pojawiło się zdjęcie prasowe phabletu Nokia Lumia 1320. To chyba ostatnia część szykowanej na dzisiaj przez fińskiego producenta układanki.

Już dzisiaj będziemy świadkami prezentacji całej grupy nowych urządzeń Nokii, wśród których najprawdopodobniej znajdą się takie gadżety jak pierwszy phablet Lumia 1520, tablet Lumia 2520, telefony Asha 502 i 503 oraz odtwarzacz Guru, którego zdjęcie zaprezentował wczoraj znany "sieciowy donosiciel", mikrobloger @evleaks:

Phablet Lumia 1320 nadchodzi. Szykujcie się na sześć urządzeń Nokii

Nokia Guru

Jak się okazuje, wspomniany @evleaks nie zasypia gruszek w popiele i dzisiaj zamieścił na Twitterze kolejne zdjęcie (wyglądające na prasowe), tym razem przedstawiające pojawiający się od kilku dni w różnych spekulacjach pod kodowym oznaczeniem Nokia Batman phablet Lumia 1320:
Phablet Lumia 1320 nadchodzi. Szykujcie się na sześć urządzeń Nokii

Nokia Lumia 1320

Niestety obecnie wiadomo o tym urządzeniu tylko tyle, że będzie dysponowało 6-calowym wyświetlaczem i stanowiło mniej wydajną wersję modelu 1520.

______________

Biorąc pod uwagę dotychczasowe doniesienia wydaje się, że dzisiejsza konferencja Nokii może być bardzo interesująca (faktycznie jest szansa, że zobaczymy aż sześć nowych urządzeń). Fiński producent zdaje się potwierdzać, że stać go jeszcze na wiele i że krytyka prac Microsoftu nad Windows Phone była z jego strony uzasadniona.