Phantom – lista gier

Kilka dni po premierze Phantoma, firma Infinium Labs opublikowała na swojej stronie listę gier dostępnych na tę konsolę.

Wzbudzająca wiele zainteresowania konsola Phantom, po raz pierwszy została zaprezentowana w ubiegłym tygodniu podczas CES. Premiera urządzenia, które przez wielu uważane jest za mit, miała dość nieoczekiwany przebieg, gdyż autorzy konsoli zaprezentowali tylko obudowę nie włączając urządzenia nawet na chwilę do sieci. Obudowa jest, ale co naprawdę konsola potrafi - nie wiemy.

Podgrzewając atmosferę wokół Phantoma, Infinium Labs opublikowało wczoraj listę gier, które będą dostępne na tę konsolę. Obejmowała ona ponad 500 tytułów, stworzonych przez ponad 60 firm deweloperskich. Większość gier z listy to produkcje nisko-budżetowe i edukacyjne mało znanych firm, choć znalazło się tu również miejsce na takie tytuły, jak Take Two czy Strategy First.

Teraz w miejscu, gdzie jeszcze niedawno można było znaleźć listę gier dostępnych na Phantoma, znajdziecie tylko informację o tym, że Infinium Labs aktualizuje ją, a opublikowana "tymczasowa" lista gier nie jest pełnym zestawieniem tytułów dostępnych na tę konsolę.

Więcej informacji:

http://www.phantom.net/publishers.html


Zobacz również