Phantom - pogromca PS2 i Xboxa?

Infinium Labs - nieznana firma z Florydy - zapowiada wprowadzenie na rynek nowej niezwykle szybkiej konsoli do gier wideo, która rzuci na kolana konkurencyjne konsole X-box, Sony Playstation II oraz GameCube.

Biorąc pod uwagę deficytowy, jak na razie, debiut Xboxa i zaniżanie cen przez wszystkich producentów konsol, trudno sobie wyobrazić aby niewielka firma mogła wprowadzić na rynek kolejną konsolę i osiągnąć sukces finansowy. Producenci Phantoma zamierzają zdobyć nabywców oferując wysokiej jakości konsolę, która z założenia będzie cały czas "podłączona" do Internetu i w przeciwieństwie do innych tego typu urządzeń będzie służyła nie tylko do zabawy ale również do pobierania patchy, dodatków i dem a także wypożyczania gier komputerowych. Konsole będą sprzedawane wraz z bezprzewodowym kontrolerem.

Posiadacze Phantoma będą mogli prawdopodobnie korzystać z produktów przeznaczonych również na inne platformy więc już w dniu premiery użytkownicy będą mogli skorzystać z pokaźnych zasobów innych platform, co na pewno będzie sporym atutem w stosunku do pozostałych urządzeń dostępnych na rynku. Choć prezentacja prototypowych egzemplarzy konsoli planowana jest na marzec bieżącego roku, a do sprzedaży w USA trafi prawdopodobnie już w listopadzie, producenci Phantoma nie podali do wiadomości żadnej specyfikacji technicznej.

Więcej informacji:http://www.infiniumlabs.com .