Philips HDD060

Niewielkich rozmiarów odtwarzacz MP3 z wbudowanym twardym dyskiem - mniejszy brat HDD100.

Spis treści

Niewielkich rozmiarów odtwarzacz MP3 z wbudowanym twardym dyskiem - mniejszy brat HDD100.

W poprzednim numerze opisaliśmy odtwarzacz Philips HDD100 z dyskiem o pojemności 15 GB, tym razem do testów otrzymaliśmy jego mniejszą wersję.

Philips HDD060 wyposażono w miniaturowy twardy dysk o pojemności 1,5 GB. Na białej plastikowej obudowie odtwarzacza umieszczono niewielki ekran, na którym wyświetlane są informacje o odgrywanym utworze, a także okna menu. Zainstalowane oprogramowanie pozwala na przeglądanie zasobów skatalogowanych według wykonawców, tytułów albumów lub gatunku muzyki. Ponieważ model HDD060 uniemożliwia tworzenie listy odtwarzania, należy to zrobić na pececie. Oprogramowanie w Philipsie działa bardzo powoli - po naciśnięciu klawisza trzeba poczekać na reakcję, ale co najgorsze - mimo zainstalowania najnowszej wersji firmware'u zawiesza się bardzo często.

Kopiowanie

Philips HDD060

Philips HDD060

Philips HDD060 pełnić może funkcję zewnętrznego twardego dysku, jednak wykorzystuje jedynie port USB w wersji 1.1 i dlatego transfer plików nie zalicza się do najszybszych. Dodatkową wadą jest fakt, że pliki MP3 będą odczytane przez odtwarzacz wyłącznie wtedy, gdy zostaną skopiowane przy użyciu dołączonego oprogramowania. To z kolei jeszcze bardziej spowalnia przenoszenie utworów, a także wprowadza konieczność instalowania aplikacji na każdym komputerze, z którego pobierane będą piosenki.

Dodatki

Wraz z odtwarzaczem klient otrzymuje doskonałej jakości słuchawki oraz pasek na rękę. Dla zapewnienia jak najlepszego brzmienia muzyki producent przewidział cztery predefiniowane (bez możliwości ręcznego ustawienia) poziomy tonów wysokich, niskich i średnich.

Informacje Philips, tel. (22) 5710000,http://www.philips.pl

Cena 1199 zł